Kalendarze książkowe


W dzisiejszych czasach sposobów na promocję jest wiele. Zaobserwujesz to m.in. zapoznając się z ofertą naszej firmy, w której znajdziesz ogromną ilość artykułów i gadżetów reklamowych, które z pewnością przypadną ci do gustu. Jednymi z ulubionych gadżetów obecnie są eleganckie kalendarze książkowe na zamówienie, które znajdziesz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie.

Polecamy m.in. kalendarze książkowe z linii Prestige i Exlusive, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy eleganckie kalendarze książkowe w formatach A4, A5, B5, B6 oraz format kieszonkowy (ok. A6), idealny do noszenia w damskich torebkach. Oferowane przez nas produkty to modele z registrami lub bez, o układzie dzień na stronie czy tydzień na dwóch stronach. Różnorodne kolory, solidne wykończenie, profesjonalna okładka i bogata zawartość czyni każdy z produktów wyjątkowym i profesjonalnym. Ich ceny uzależnione są od ilości zamówionych sztuk oraz od typu wybranego wariantu. Dzięki takim kalendarzom książkowym nasza firma może reklamować się każdego dnia przez cały rok. Każdy artykuł odbierany jest przez klientów bardzo pozytywnie, ponieważ tego typu gadżet jest zarówno funkcjonalny, użyteczny jak i elegancki.

Różnorodne formaty pozwalają na wybór najlepszego dla nas, w zależności od indywidualnych preferencji czy przekonań. Nasza firma posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży artykułów i gadżetów reklamowych, co pozwala na stworzenie w pełni profesjonalnych produktów, będących odpowiedzią na potrzeby różnorodnych klientów. Oprócz eleganckich kalendarzy książkowych oferujemy także m.in. kubki, smycze, pendrive, odzież reklamową, notesy, piórniki, podkładki do pisania, segregatory czy teczki. Wykonujemy także kompleksowe usługi drukarskie, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Składając zamówienie w naszej firmie masz gwarancję szybkiego i profesjonalnego wykonania zlecenia. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy często do nas powracają po kolejne artykuły i gadżety reklamowe.

Zapewniamy zadowolenie, pełen profesjonalizm oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami w dziedzinie produktów reklamowych, co przekłada się na nowoczesne i przyjazne klientom materiały. Wybierz już dzisiaj odpowiadający Twoim potrzebom artykuł, złóż zamówienie i ciesz się najwyższej jakości produktem.

linia Prestige

kalendarz A5 VIP
A5 VIP

(dzień na stronie)
kalendarz A5 EKO KXDP
A5 EKO KXDP

(dzień na stronie)
kalendarz A5 EKO KXC
A5 EKO KXC

(dzień na stronie)
kalendarz A5 CLASSIC
A5 CLASSIC

(dzień na stronie)
kalendarz A5 FAKTURA
A5 FAKTURA

(dzień na stronie)
kalendarz A5 PRESTIGE
A5 PRESTIGE

(dzień na stronie)
kalendarz A5 Z WYCINANYMI REGISTRAMI
A5 PRESTIGE Z WYCINANYMI REGISTRAMI

(dzień na stronie)
kalendarz A5 PRESTIGE Z MAGNETYCZNYM KLIPSEM
A5 PRESTIGE Z MAGNETYCZNYM KLIPSEM

(dzień na stronie)
kalendarz A5 NOTESOWY
A5 NOTESOWY

(tydzień na stronie)
kalendarz kieszonkowy
KIESZONKOWY

(tydzień na rozkładówce)
kalendarz B5 tygodniowy
B5 PRESTIGE TYGODNIOWY

(tydzień na rozkładówce)
kalendarz B5 dzienny
B5 PRESTIGE DZIENNY

(dzień na stronie)
kalendarz A4 tygodniowy
A4 PRESTIGE TYGODNIOWY

(tydzień na rozkładówce)
kalendarz A4 dzienny
A4 PRESTIGE DZIENNY

(dzień na stronie)

linia Exlusive
stany magazynowe: pobierz

kalendarz A5 dzienny
kalendarz A5 tygodniowy
A5 (dzień na stronie)
A5 (tydzień na rozkładówce)
kalendarz A5 tygodniowy z notesem
kalendarz A4 tygodniowy z notesem
A5 (tydzień na lewej stronie
na prawej stronie notes w kratkę)
A4 (tydzień na lewej stronie
na prawej stronie notes w kratkę)
kalendarz A4 dzienny
kalendarz A4 tygodniowy
A4 (dzień na stronie)
A4 (tydzień na rozkładówce)
kalendarz B5 dzienny
kalendarz B5  tygodniowy
B5 (dzień na stronie)
B5 (tydzień na rozkładówce)
kalendarz B6 dzienny
kalendarz kieszonkowy tygodniowy
B6 (dzień na stronie)
kieszonkowy (tydzień na rozkładówce)