KALENDARZE BIURKOWE


STOJĄCY 165x200
STOJĄCY 210x110
STOJĄCY 300x140
STOJĄCY TBS141 LEŻĄCY TBL142 Z PIÓRNIKIEM TBLP143
BIURKOWY VIP

A.R.P to firma zajmująca się profesjonalną obsługą poligraficzno- reklamową firm. Na rynku w tej branży działamy już od dwudziestu lat. Nasza oferta to szeroki wybór gadżetów i artykułów reklamowych, które rozreklamują Twoją firmę oraz pomogą zdobyć jej pozytywne opinie wśród klientów. Oferujemy m.in. kompleksowe usługi drukarskie, różnego rodzaju koszulki, notesy, breloki, plakaty, katalogi, smycze, ulotki, wizytówki, kubki czy długopisy.

W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju kalendarze, które będą niezwykle skutecznym materiałem reklamowym dla Twojej firmy. Produkujemy m.in. kalendarze plakatowe i biurkowe. Wśród kalendarzy biurkowych znajdziesz m.in. kalendarze typu daszek na spirali, terminarze VIP, terminarz - piórnik, terminarz leżący czy kalendarze biurkowe typu podkład (biwuar). Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, jest to gwarancją wygodnej eksploatacji. Oferujemy różne nadruki, układy, formaty oraz wykończenia. Bez wątpienia znajdziesz coś, co będzie odpowiadać w pełni Twoim oczekiwaniom.

W przypadku wysłania grafiki przez zlecającego, logo oraz dane teleadresowe zamieszczamy gratis. Ceny stworzenia koncepcji plastycznej zaczynają się już od 150 zł, a cena kalendarzy biurkowych uzależniona jest od nakładu, zamówionego przez klienta.

Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględnianie jego potrzeb, najwyższa jakość produktów oraz podążanie za najnowszymi trendami w branży. Dzięki nam otrzymasz najlepsze artykuły i gadżety reklamowe, które będą zarówno użyteczne jak i nowoczesne, sprzyjające zdobywaniu zaufania nowych klientów.

Warto śledzić także naszą stronę internetową w poszukiwaniu korzystnych promocji i zniżek. Nasze kalendarze biurkowe to doskonała forma promocji każdej firmy, a także nowoczesny i użyteczny gadżet na biurko. Zapewniamy pełną satysfkację z wykonanych przez nas produktów oraz ich trwałość, co w przypadku materiałów reklamowych jest niezmiernie ważne, ponieważ często odbija się na pozytywnych opiniach klientów o danej firmie. Zamów u nas już dziś najlepsze kalendarze biurkowe różnego rodzaju, ciesz się ich nowoczesnym i solidnym wykonaniem oraz z łatwością zdobywaj sympatię nowych klientów.