Długopisy metalowe z grawerem

Postaw na świetny sposób na efektywną, a jednocześnie stosunkowo tanią promocję firmy zarówno wśród pracowników, jak i obecnych oraz potencjalnych klientów. Nic nie przyciąga uwagi bardziej niż przedmioty codziennego użytku, na które patrzymy nawet kilkadziesiąt razy w ciągu jednego dnia. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się, że to długopisy metalowe, którymi większość ludzi posługuje się na co dzień pomogą na najlepsze zapamiętanie wygrawerowanych na nich marek czy nazwisk.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie różnego rodzaju długopisy metalowe. Proponujemy między innymi modele:

  • standardowe
  • z pamięcią USB
  • wyposażone w końcówkę do ekranów dotykowych


Długopis BOND typu Slim

Długopis COSMO 26 kolorów!!!
Długopis TOP USB z pamięcią USB
Długopis MOOI TOUCH do ekranów dotykowych
Długopis VIC
Długopis COSMO DUO
Długopis ZEN
Długopis GIANT
Długopis STAR
Długopis GENIUS
Długopis COSMO TOUCH
Długopis JOY
Długopis MOOI
Długopis COSMO SLIM
Długopis BOND TOUCH

Proponujemy personalizowane długopisy metalowe, czyli takie z dowolnie wybranym przez Ciebie tekstem. Grawer wykonujemy w kilkunastu różnych wersjach, z których dobierzesz taki, który najlepiej odzwierciedla Twój zamysł oraz styl. Usługę świadczymy przy użyciu bardzo precyzyjnego lasera, który pozwoli oddać dokładnie każdy szczegół. Gwarantujemy, że stworzony przez Ciebie projekt zostanie odzwierciedlony w 100 procentach, a napis nie zetrze się lub nie wyblaknie przez wiele lat.

Proponujemy produkty w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno szybko znajdziecie model odpowiedni dla waszej firmy. Dzięki tak dużej możliwości wyboru możesz stworzyć spójne pod względem koloru i stylu gadżety reklamowe, które szybko staną się wizytówka Twojej marki. Posiadamy zarówno modele wykonane z tworzywa matowego, jak i błyszczące, które odróżniają się jakością spośród podobnych tego typu akcesoriów.

Długopisy metalowe szczególnie takie z grawerem, dostępne są w rozmaitych kształtach i z różnymi zdobieniami. Sprawia to, że mogą być one wykorzystywane jako element marketingowy w wielu branżach. Warto jednak zaznaczyć, iż wszystkie długopisy wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałego metalu, dzięki czemu posłużą każdemu przez długi czas.

Sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie artykuł promocyjny, jaki idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji! Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych korzystnych rabatów!