Druk teczek i teczki firmowe

To właśnie firmowe gadżety, które przyciągają uwagę klientów i partnerów biznesowych stanowią potwierdzenie profesjonalizmu danego przedsiębiorstwa. Jednocześnie to niezbędne akcesoria wykorzystywane w najróżniejszych sytuacjach i miejscach - choćby w takich jak targi promocyjne czy przy podpisywaniu umów.

Dlatego właśnie firma ARP proponuje druk teczek w kilki różnych wersjach. Znajdziesz tam między innymi:

  • wersję kaszerowaną - oklejoną zafoliowaną wyklejką z papieru kredowanego,
  • kartonową - z różnej grubości tektury, który zagwarantuje bezpieczeństwo zawartości,
  • teczki z rączką - najbardziej poręczne i praktyczne w użytkowaniu, w których zmieści się mnóstwo materiałów o różnych formatach.
Teczki z rączką
Teczki ofertowe


 

Nasze produkty wykonywane są z grubej tektury introligatorskiej, dzięki czemu wykazują się wytrzymałością i trwałością przez długi czas. Zagwarantuje to nie tylko brak zagnieceń kartek czy dokumentów, ale także ochronę przed wilgocią czy różnego rodzaju zabrudzeniami. Proponujemy modele standardowe, a także teczki z rączką wykonaną z plastiku czy też wyposażone w zapięcie na rzepy lub gumkę.

Stawiamy na jak najbardziej skuteczne oddziaływanie marketingowe naszych produktów. Dlatego na każdym naszym akcesorium z rączką lub bez, mogą zostać nadrukowane dane teleadresowe, a także logo danej firmy czy też wybrane przez klienta zdjęcie. Należy przy tym pamiętać o tym, że przesłany do nas plik musi mieć jednak odpowiednią jakość, format i rozdzielczość aby mógł zostać użyty i dobrze prezentował się po wydruku. Dodatkowo, dajemy również możliwość własnoręcznego stworzenia szablonu. Jeżeli jednak nie mają Państwo pomysłu lub wolą powierzyć to zadanie profesjonalistom można skorzystać z pomocy i projektu przygotowanego przez naszych grafików.

Sprawdź nasz korzystny cennik druku teczek z rączką oraz innych produktów, jakie proponuje nasza firma i sam przekonaj się co możemy Wam zaproponować!