Grawerowanie długopisów

Odpowiednie oznakowanie materiałów promocyjnych świadczy o jakości firmy i może zaważyć na tym, czy dany gadżet będzie na pewno skuteczny. Dlatego właśnie warto zadbać, aby logo czy nazwa firmy prezentowały się stylowo, nawet na tak pozornie mało znaczącym przedmiocie jak długopis metalowy. Proponujemy personalizowanie naszych wyrobów poprzez usługę grawerowania.

Dlaczego warto wybrać firmę ARP?

Nasze długopisy metalowe grawerowane powstają przy użyciu nowoczesnego, a przy tym niezwykle dokładnego lasera. Z jego pomocą możemy odpowiednio oznaczyć nawet dużą ilość produktów w stosunkowo krótkim czasie. Dodatkowo, wykonany przez nas napis wyróżnia się kilkoma podstawowymi cechami:

Wybrany przez klienta napis lub symbol umieszczany jest we wskazanym na modelu miejscu. Warto w tym momencie zaznaczyć, iż grawer laserowy wykonywany na korpusie daje efekt jasnego, białego przebarwienia.

Jakie produkty oznaczamy?

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż grawerowanie może zostać wykonanie na produktach metalowych, długopisy wykonane z plastiku również mogą być ozdabiane tą metodą. Format napisu zależy oczywiście od jego umiejscowienia oraz wielkości danego artykułu. Warto więc dobrać najbardziej odpowiadający nam punkt na powierzchni produktu.

W grawerze czcionka nie ma znaczenia, dzięki czemu każdy z naszych klientów na pewno będzie w stanie dobrać wersję idealną dla siebie. Grawer może zostać wykonany na długopisie metalowym o dowolnym kolorze.

Jak już wspominaliśmy, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego lasera, jesteśmy w stanie wykonać nawet największe zamówienie w naprawdę krótkim czasie. Takie oznakowanie produktu sprawi, że wyróżni się on na tle wielu innych i będzie stanowić atrakcyjny, a jednocześnie stosunkowo tani element promocji państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu doboru odpowiedniego napisu oraz logo.