Kalendarze Reklamowe I Firmowe 2019


Jednymi z najbardziej skutecznych gadżetów marketingowych są kalendarze reklamowe. Kalendarze ścienne przez cały rok przypominają Klientom o Waszej marce, książkowe są idealnym prezentem osobistym, biurkowe są niezbędne do codziennej pracy - umożliwiają robienie notatek i przypominają o ważnych terminach.


KSIĄŻKOWE

PLANERY

TRÓJDZIELNE

PLAKATOWE

WIELOPLANSZOWE

PODKŁADY NA BIURKO

JEDNODZIELNE

BIURKOWE

LISTKOWE

PENDRIVY

Przestawiamy Państwu naszą aktualną ofertę na kalendarze firmowe i reklamowe. Proponowane przez nas gadżety stanowią popularną i niezwykle efektywną formę całorocznej promocji. Dzięki nim będą mogli Państwo dotrzeć z ofertą swojej firmy do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy modele książkowe oraz ścienne, wśród których znajdziecie Państwo modele jednodzielne, trójdzielne, plakatowe oraz wieloplanszowe. W swojej ofercie posiadamy także modele biurkowe i listkowe oraz planery, pozwalające na zaplanowanie przyszłości razem z Państwa firmą. Całoroczna reklama jest w Państwa zasięgu. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksową obsługę, poczynając od projektu, kończąc na dostawie.

Zajmujemy się obsługą poligraficzno-marketingową przedsiębiorstw, posiadamy szeroką gamę produktów firmowych, które będą niezawodnym i skutecznym środkiem promocji każdej firmy, bez względu na jej wielkość, grono klientów czy doświadczenie w danej branży. Oferujemy m.in. kalendarze reklamowe książkowe, trójdzielne, jednodzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe, listkowe czy też typu planer. Wszystkie będą doskonałą oraz łatwą i użyteczną promocją Twojej marki. Dzięki różnorodnym produktom reklamowym tego typu szybko trafisz do szerokiego grona klientów, którzy z pewnością będą zadowoleni z otrzymania takiego artykułu.Nasze kalendarze firmowe to przede wszystkim najwyższa jakość, doskonałe wykonanie oraz trwałość. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na rynku w branży produktów reklamowych, korzystamy ze sprawdzonych technik i profesjonalnych urządzeń a także doskonałą znajomość dziedziny poligrafii. Wybierając nasze kalendarze masz okazję do szybkiej promocji swojej marki, nie tracąc jednocześnie wielu pieniędzy ani czasu w oczekiwaniu na realizację zamówienia. Zapewniamy różnorodne układy graficzne kalendarzy firmowych, wraz z możliwością przesłania własnej grafiki, która będzie umieszczona na wybranym przez klienta modelu. Oferujemy różnego rodzaju formaty oraz solidne wykończenie proponowanych produktów, niezależnie od wybranego typu.

Szeroka oferta rodzajów i typów kalendarzy reklamowych, które oferuje nasza firma sprawi, iż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zgodnie ze swoimi potrzebami i gustami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu, aż do dostawy. Naszą wizytówką są niskie ceny, uzależnione od rodzaju kalendarza oraz nakładu. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie artykułów i gadżetów marketingowych. Dzięki nam Twoje przedsiębiorstwo zdobędzie nowych klientów! Polecamy także ofertę innych materiałów reklamowych, m.in. breloków, smyczy, kubków, koszulek, piórników, notesów, teczek czy segregatorów. Wszystkie tego typu gadżety są niezbędne do promocji Twojej marki. Zajmujemy się także profesjonalnymi i kompleksowymi usługami drukarskimi. U nas znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do budowania sukcesu Twojego przedsiębiorstwa oraz podnoszenia jego pozycji na rynku.