Kalendarze Reklamowe I Firmowe 2017


Kalendarz to jeden z najbardziej skutecznych gadżetów reklamowych. Ścienne przez cały rok przypominają Klientom o Waszej firmie, książkowe są idealnym prezentem osobistym, biurkowe są niezbędne do codziennej pracy - umozliwiają robienie notatek i przypominają o ważnych terminach.


KSIĄŻKOWE

PLANERY

TRÓJDZIELNE

PLAKATOWE

WIELOPLANSZOWE

PODKŁADY NA BIURKO

JEDNODZIELNE

BIURKOWE

LISTKOWE

PENDRIVY

Przestawiamy Państwu naszą ofertę kalendarzy reklamowych i firmowych na nadchodzący rok. Proponowane przez nas kalendarze firmowe stanowią popularną i niezwykle efektywną formę całorocznej reklamy. Dzięki kalendarzom reklamowym będą mogli Państwo dotrzeć z ofertą swojej firmy do szerokiego grona odbiorców. Oferujemy kalendarze książkowe oraz kalendarze ścienne, wśród których znajdziecie Państwo kalendarze jednodzielne, trójdzielne, plakatowe oraz wieloplanszowe. W swojej ofercie posiadamy także kalendarze biurkowe, kalendarze listkowe oraz planery, pozwalające na zaplanowanie przyszłości razem z Państwa firmę. Całoroczna reklama jest w zasięgu Państwa zasięgu. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz kompleksową obsługę, poczynając od projektu, kończąc na dostawie.

Zajmujemy się obsługą poligraficzno-reklamową przedsiębiorstw, posiadamy szeroką gamę kalendarzy reklamowych, które będą niezawodnym i skutecznym środkiem promocji każdej firmy, bez względu na jej wielkość, grono klientów czy doświadczenie w danej branży. Oferujemy m.in. kalendarze reklamowe książkowe, trójdzielne, jednodzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe, listkowe czy kalendarze typu planer. Wszystkie będą doskonałą oraz łatwą i użyteczną promocją Twojej firmy. Dzięki różnorodnym produktom reklamowym tego typu szybko trafisz do szerokiego grona klientów, którzy z pewnością będą zadowoleni z otrzymania takiego artykułu reklamowego.

Nasze kalendarze to przede wszystkim najwyższa jakość, doskonałe wykonanie oraz trwałość. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na rynku w branży produktów reklamowych, korzystamy ze sprawdzonych technik i profesjonalnych urządzeń a także doskonałą znajomość dziedziny poligrafii. Wybierając nasze kalendarze masz okazję do szybkiej reklamy swojej firmy, nie tracąc jednocześnie wielu pieniędzy ani czasu w oczekiwaniu na realizację zamówienia. Zapewniamy różnorodne układy graficzne kalendarzy, wraz z możliwością przesłania własnej grafiki, która będzie umieszczona na wybranym przez klienta kalendarzu. Oferujemy różnego rodzaju formaty oraz solidne wykończenie kalendarzy, niezależnie od wybranego typu.

Szeroka oferta rodzajów i typów kalendarzy reklamowych, które oferuje nasza firma sprawi, iż każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zgodnie ze swoimi potrzebami i gustami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy kompleksową obsługę, od projektu, aż do dostawy. Naszą wizytówką są niskie ceny, uzależnione od rodzaju kalendarza oraz nakładu. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie artykułów i gadżetów reklamowych. Dzięki nam Twoja firma zdobędzie nowych klientów! Polecamy także ofertę innych materiałów reklamowych, m.in. breloków, smyczy, kubków, koszulek, piórników, notesów, teczek czy segregatorów. Wszystkie tego typu gadżety są niezbędne do promocji twojej firmy. Zajmujemy się także profesjonalnymi i kompleksowymi usługami drukarskimi. U nas znajdziesz wszystko to, co potrzebne jest do budowania sukcesu Twojej firmy oraz podnoszenia jej pozycji na rynku.