Kalendarze firmowe - reklamowe i plakatowe


kalendarz trójdzielny Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek biuro, w którym zabrakłoby kalendarza. Nie dziwi zatem fakt, że tak często wykorzystywany jest on jako materiał reklamowy, trzymany czy to w funkcjach reprezentacyjnych na biurkach pracowników danej firmy, czy też rozdawany klientom w celu budowania pozytywnego wizerunku marki. Niezależnie jednak od miejsca jego przeznaczenia, kalendarz powinien cechować się unikalnym i ciekawym wzornictwem, praktycznym rozkładem oraz wytrzymałością, pozwalającą mu przetrwać okrągły rok.

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe to prosta, skuteczna i ? co również pozostaje nie bez znaczenia ? niedroga forma reklamy. O ich atrakcyjności decyduje tutaj rodzaj wykorzystywanych zdjęć, ich duży format, a także przejrzyste kalendarium, pozwalające w szybki i prosty sposób wyszukiwać interesujące nas daty.

Kalendarze wieloplanszowe

Wchodząc do biura czy dowolnego innego pomieszczenia służbowego, trudno je przegapić. Wielki format pozwala na wyraźną ekspozycję logo firmy, a umiejętnie dobrane zdjęcia sprawią, że skutecznie podniesie on standard wnętrza, będąc jego niewątpliwą ozdobą. Z tych samych powodów kalendarze wieloplanszowe równie chętnie wykorzystywane są jako element wystroju domu czy mieszkania, działając jako praktyczny nośnik reklamowy.

Kalendarze firmowe

Niezbędne w każdej firmie, niezależnie od branży. Czytelne kalendarium, odpowiedni format, duża wytrzymałość ? oto cechy, jakimi powinien wyróżniać się dobry kalendarz firmowy. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo produkty wyłącznie najwyższej klasy, pełniące tak funkcję użytkową, jak i reprezentacyjną.

Kalendarze reklamowe

W czasach prężnie rozwijającej się konkurencji walka o uwagę klienta stała się już koniecznością. Stąd też popularność różnego rodzaju materiałów reklamowych, oferowanych w formie gratisu tak obecnym, jak i potencjalnym klientom. Przy ich użyciu można skutecznie budować pozytywny wizerunek marki, bez konieczności wydania na ten cel znacznych nakładów finansowych.

Kalendarze biurkowe

Obowiązkowe w każdym biurze, poręczne i praktyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kalendarze stojące w formie daszka na spirali, kalendarze leżące, a także te w formie podkładu. Każdorazowo możliwe jest wykonanie dowolnego nadruku, zawierającego nazwę, logo, zdjęcie, a także dane teleadresowe firmy.

Kalendarze trójdzielne

Starannie wykonane, będą prawdziwą ozdobą każdego pomieszczenia ? czy to firmowego, czy mieszkalnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele z dwuwarstwową, kaszerowaną, foliowaną i oprawioną główką z efektem wypukłości, z wyraźnie rozplanowanym kalendarium oraz okienkiem wskazującym dzień bieżący. Do wyboru kalendarze standardowe i autorskie. W przypadku przesłania własnych grafik, wykonanie nadruku jest bezpłatne. W przypadku konieczności stworzenia koncepcji plastycznej ? płatne według cennika.

Kalendarze książkowe

Wytrzymałe i praktyczne, wykonywane w kilku formatach oraz kolorach okładek, z przejrzystym układem kalendarium. Idealnie sprawdzą się jako narzędzie biurowe oraz gadżet reklamowy.

Każdy, kto posiada własną firmę doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest jej promocja, która dzięki profesjonalnym artykułom i gadżetom reklamowym jest łatwa i przyjemna. Nasza firma, działająca w branży produktów reklamowych już od dwudziestu lat, oferuje szeroką gamę tego typu produktów, dzięki którym poprawisz pozycję własnej firmy oraz pozyskasz nowych klientów.

Polecamy szeroką ofertę kalendarzy firmowych, będących jednym z ulubionych gadżetów reklamowych naszych klientów. Znajdziesz u nas m.in. kalendarze książkowe i kalendarze ścienne, do których należą kalendarze jednodzielne, trójdzielne, plakatowe czy wieloplanszowe. Wszystkie są doskonałą formą promocji dla osób ceniących sobie tradycję oraz skuteczny przekaz informacji. Każdy z nas chętnie korzysta bowiem na co dzień z kalendarzy, dlatego gadżet reklamowy tego typu jest bardzo pozytywnie odbierany przez klientów, niezależnie od ich wieku.

Wybierając kalendarze firmowe dostępne w naszej ofercie masz pewność otrzymania produktu najwyższej jakości, szybkiej realizacji zamówienia oraz niskich cen. Koszt zamówienia zależny jest oczywiście od nakładu, ale także od formy grafiki umieszczanej w kalendarzu oraz wybranego formatu. Dzięki kalendarzom firmowym przez cały rok możesz reklamować się wśród swoich klientów, co pomoże Ci poprawić pozycję Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych typów kalendarzy, ich wymiarami oraz cenami. Gwarantujemy zadowolenie. Zachęcamy także do poznania innych gadżetów i artykułów reklamowych dostępnych w naszej ofercie, do których należą m.in. kubki, polary, koszulki, notesy, smycze, pendrive czy piórniki.

Wykonujemy także kompleksowe usługi drukarskie, cieszące się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zawsze uwzględniając jego potrzeby i upodobania w kwestii wykonania czy wyglądu określonego gadżetu czy artykułu reklamowego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu możesz mieć pewność, iż otrzymasz profesjonalne produkty bez nadmiernego obciążania swojego portfela. U nas jakość idzie w parze z cenami, dlatego posiadamy bardzo dużo pozytywnych opinii od klientów, którzy często powracają do nas po kolejne gadżety i artykuły reklamowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnych u nas kalendarzy firmowych, warto rozpocząć promocję własnej firmy przez tego typu gadżety.