KOPERTY Z NADRUKIEM

Wśród wielu oferowanych przez naszą firmę produktów, proponujemy również koperty z nadrukiem w wymiarach zależnych od potrzeb klienta. Posiadają one szerokie możliwości konfiguracji, obejmujące między innymi różne formaty (m.in. C6, DL, C5, B5, C4 czy B4), rodzaje zamknięcia (na mokro, samoklejące, z paskiem), a także sam nadruk. W zależności od potrzeb klienta może być on jedno-, wielokolorowy lub czarno-biały, jednostronny lub dwustronny, a nawet może obejmować całą powierzchnię koperty. Proponujemy także opcje dodatkowe, takie jak chociażby okienko lub poddruk od wewnątrz.

Dzięki tak szerokim możliwościom można stworzyć indywidualnie skonfigurowane, firmowe koperty. Z pewnością zwiększają one prestiż przedsiębiorstwa, a także są atrakcyjnym sposobem na jego promocję.

Przyjmujemy zamówienia o minimalnym nakładzie tysiąca sztuk artykułów tego samego rodzaju. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też kalkulacje sporządzamy w oparciu o poszczególne parametry i ilości, podane przez klienta.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących zarówno naszych kopert, jak i procedury zamówienia, zapraszamy do kontaktu. Zapytania prosimy składać e-mailem: biuro@arp.waw.pl.

koperty C6 koperty DL koperty C5 koperty B5 koperty C4 koperty B4 koperty z nadrukiem na całej powierzchni