Pendrivy reklamowe

Płyty odeszły już dawno do technologicznego lamusa. Dlatego warto zainwestować w gadżety promocyjne, które spełnią oczekiwania współczesnych klientów. Doskonale nadają się do tego celu dostępne w naszym asortymencie pendrivy reklamowe.

Znajdziesz tutaj modele z grawerem lub z nadrukiem Waszego logo. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych i designerskich i oferują sporą pojemność zapisu oraz przechowywania plików - łącznie może to być nawet 32GB!

Istnieje szereg cech, dla których warto zainwestować w nasze pendrivy reklamowe. Oto niektóre z nich:


PD6
PD6OTG
PD19OTG
16 kolorów obudów i blaszek
z możliwością podłączenia do telefonu i tabletu
PDc7
PDm-16
PD6DOMING
wielkość karty kredytowej
z chromowanego mosiądzu
z naklejką 3D
PD19DOMING
PDslim40DOMING
PDslim24DOMING
z naklejką 3D z przezroczystej żywicy syntetycznej
PDD7
PDv-30
PDs-14
długopis z końcówką do ekranów dotykowych
pamięć USB Slim z dwoma brelokami
skórzany
PDs-3
PDs-10
PDv-26
skórzane
PDv-25
PD-40
Pendrive PD-55
USB o klasycznym kształcie

Pendrivy drewniane

PDw-2
PDw-4
PDslim-41

Pamięć USB SLIM

PDslim-6
PDslim-18
PDslim-26
PDslim-19
PDslim-10
PDslim-8

Metalowe pendrivy SLIM

PDslim-60
PDslim-61
PDslim-62
PDslim-63
PD-14
PDm-4
PD-19

PENDRIVE W DOWOLNYM KSZTAŁCIE

          

Jeżeli złożysz u nas zamówienie obejmujące ponad 100 sztuk tych produktów pendrivy reklamowe możemy wykonać w dowolnie wybranym przez Ciebie, autorskim kształcie. Wyobraź sobie, że Twoja firma produkuje butelki - w tym wypadku możesz zamówić nośniki USB w kształcie właśnie tych produktów, dzięki czemu firma zostanie jeszcze lepiej zapamiętana przez klienta.

Wszystkie pendrivy reklamowe to modele, które każdy użytkownik bez problemu zabierze ze sobą. Niewielkie, praktyczne, pojemne oraz atrakcyjne wizualnie dostępne w kilku bardzo ciekawych wariantach. O wyjątkowości tej kolekcji świadczy nie tylko standardowa funkcjonalność wyróżniająca te nośniki pamięci, ale również zakres ich wykorzystania. Dysponujemy modelami z wejściem do tradycyjnego portu USB (do komputera, laptopa, tabletu), jak również i tymi, które będą Państwo mogli podpiąć do telefonów komórkowych Dotyczy to wszystkich modeli smatfonów i tabletów dysponujących portem microUSB oraz pełnym wsparciem technologii OST host.