Pendrivy reklamowe

Ze względów podatkowych sprzedaż pendrivów tylko dla instytucji i firm prowadzących działalność gospodarczą.

Płyty odeszły już dawno do technologicznego lamusa. Dlatego warto zainwestować w gadżety promocyjne, które spełnią oczekiwania współczesnych klientów. Doskonale nadają się do tego celu dostępne w naszym asortymencie pendrivy reklamowe.

Znajdziesz tutaj modele z grawerem lub z nadrukiem Waszego logo. Dostępne są one w wielu wariantach kolorystycznych i designerskich i oferują sporą pojemność zapisu oraz przechowywania plików - łącznie może to być nawet 64GB!

Istnieje szereg cech, dla których warto zainwestować w nasze pendrivy reklamowe. Oto niektóre z nich:


BESTSELLERY

PD6
PD6OTG
PD19OTG
256 kombinacji kolorystycznych
z końcówką micro USB do telefonu i tabletu
PDc7
PDD7
PDslim-60
karta kredytowa
z końcówką do ekranów dotykowych
metalowy Slim

Pendrivy o klasycznym kształcie

PD-14
PDm-4
PD-19
PD-40
PD-55
Pendrive PDm-16

Metalowe pendrivy SLIM

PDslim-61
PDslim-62
PDslim-63

Z NAJKLEJKĄ 3D

PD19DOMING
PDslim40DOMING
PDslim24DOMING
PD6DOMING

Pamięć USB SLIM

PDslim-6
PDslim-18
PDslim-26
PDslim-19
PDslim-10
PDslim-8

Pendrivy skórzane

PDs-3
PDs-10
PDs-14
PDv-26
PDv-25
PDv-30

Pendrivy drewniane

PDw-2
PDw-4
PDslim-41

PENDRIVE W DOWOLNYM KSZTAŁCIE

          

Jeżeli złożysz u nas zamówienie obejmujące ponad 100 sztuk tych produktów pendrivy reklamowe możemy wykonać w dowolnie wybranym przez Ciebie, autorskim kształcie. Wyobraź sobie, że Twoja firma produkuje butelki - w tym wypadku możesz zamówić nośniki USB w kształcie właśnie tych produktów, dzięki czemu firma zostanie jeszcze lepiej zapamiętana przez klienta.

Wszystkie pendrivy reklamowe to modele, które każdy użytkownik bez problemu zabierze ze sobą. Niewielkie, praktyczne, pojemne oraz atrakcyjne wizualnie dostępne w kilku bardzo ciekawych wariantach. O wyjątkowości tej kolekcji świadczy nie tylko standardowa funkcjonalność wyróżniająca te nośniki pamięci, ale również zakres ich wykorzystania. Dysponujemy modelami z wejściem do tradycyjnego portu USB (do komputera, laptopa, tabletu), jak również i tymi, które będą Państwo mogli podpiąć do telefonów komórkowych Dotyczy to wszystkich modeli smatfonów i tabletów dysponujących portem microUSB oraz pełnym wsparciem technologii OST host.