Teczki ofertowe i firmowe


teczki ofertowe Teczki stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego biura. Służą do przechowywania dokumentów, skutecznie chroniąc je przed zagnieceniami i kurzem. Co więcej, teczki firmowe pozwalają sprawnie posegregować wszystkie służbowe papiery i odpowiednio je skatalogować, pozwalając później na szybkie odnalezienie interesującej nas zawartości.

Ponieważ teczki świetnie nadają się do przechowywania materiałów ofertowych, mogą pełnić też funkcję reklamową. Aby teczki ofertowe były jednak w pełni wytrzymałe i długo posłużyły czy to pracownikom naszej firmy, nam samym czy też naszym klientom, muszą być wykonane z odpowiednio trwałych materiałów. Dlatego też druk teczek należy zlecać profesjonalistom, którzy dołożą wszelkich starań, aby zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Teczki kaszerowane

Naszą pierwszą propozycją są modele kaszerowane. Przy ich produkcji wykorzystuje się grubą tekturę introligatorską, oklejoną zafoliowaną wyklejką z papieru kredowanego (do wyboru folia błyszcząca bądź matowa). Standardowa wersja posiada białą część wewnętrzną oraz kolorową część zewnętrzną. W ramach wykończenia pojawia się tutaj zapięcie na rzepy, umożliwiające szybkie i wygodne otwieranie i zamykanie, a także ułatwiająca transport, plastikowa rączka.

W obrębie tej kategorii istnieją dwie metody opracowania graficznego. Jeżeli zdecydują się Państwo na efekt o jednolitym tle, na którym to zamieszczone mają być dane firmy, jej logo i zdjęcie, projekt wykonywany jest bez dodatkowych kosztów. Jeżeli natomiast wymaga on stworzenia koncepcji kreatywnej, wówczas koniecznie jest uiszczenie zawartej w cenniku opłaty.Teczki kartonowe

Druga propozycja obejmuje modele kartonowe. Mogą być one drukowane na kartonie jednostronnie powlekanym w formacie A4 bądź na kredzie matowej w formacie A4, A5 lub DL. W tym przypadku opracowanie graficzne jest każdorazowo płatne według cennika. Decydując się na zakup teczek kartonowych mają Państwo pewność, że sięgają po niedrogi i skuteczny sposób na rozreklamowanie firmy. Dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością zaś, korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością.